O nas

Firma THSoft ma swoją siedzibę we Wrocławiu; zasięgiem obejmuje całą Polskę. Głównie koncentrujemy się na usługach administracji systemami informatycznymi oraz tworzeniem oprogramowania użytkowego dla biznesu oraz podmiotów administracji publicznej. Naszą specjalnością w tej ostatniej dziedzinie są systemy bazodanowe. Duże doświadczenie w tej branży (zaczynaliśmy już w 1996r) powoduje że dzisiaj możemy Państwu oferować nasze usługi na bardzo wysokim poziomie. Wiemy że dla naszych Klientów ważna jest zarówno jakość jak i cena, dlatego zawsze proponujemy rozwiązania optymalne.
Nasz zespół pracowników to ludzie otwarci, komunikatywni i po ludzku życzliwi. Z przyjemnością rozwiążemy Państwa problemy, służymy naszym doradztwem i doświadczeniem. Jeśli tylko będą mieli Państwo pytania lub potrzebowali pomocy w zakresie doboru sprzętu komputerowego, sposobu działania programów, wykorzystaniu ich szerokich możliwości – MY jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyjaśnimy wszystko bez zbędnych sloganów i terminologii informatycznej. Wszystko jasno, prosto i na temat.

Działamy na rynku informatycznym od 22 lat i do tej pory współpracowliśmy z różnymi instytucjami. Wsród nich były firmy produkcyjne, handlowe, instytucje finansowe. Doświadczenie zdobyliwaliśmy przy projektach między innymi dla:

Komisja Nadzoru Finansowego
WIX – Filtron
Studio Bozon
Bank Współpracy Europejskiej
Getin Bank
InterRisk Vienna Insurance Group
Akademia Medyczna we Wrocławiu
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Akademia Medyczna w Lublinie
Getin Leasing
VB Leasing
Angel Bright
Europejskie Konsorcjum Finansowe
NAWROT Dealer Renault
Infomed Software