Usługi administracji stacjami roboczymi i systemami serwerowymi oferujemy głównie na terenie Wrocławia i okolic oraz w naszym Oddziale w Zielonej Górze. Usługi te mogą być oferowane także poza Wrocławiem i Zieloną Górą poprzez bezpieczne zdalne połączenia z Państwa systemami opartymi o protokoły SSH i VNC. Pozostałe usługi dostępne są na terenie całego kraju.

         Oferujemy Państwu usługi tworzenia oprogramowania, zarówno na indywidualne zamówienie jak i jako podwykonawca w większych projektach. Oprogramowanie tworzymy głównie w języku Delphi w połączeniu z bazami danych (Oracle, MS SQL, Firebird, Postgress, DBase itp). Mamy w tym względzie bardzo szerokie doświadczenie, dlatego możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę przywiązujemy do rozwiązań prostych oraz bezpiecznych a interfejs użytkownika jest przejrzysty i łatwy do szybkiego opanowania. Już wkrótce będziemy mogli zaoferować Państwu nasz nowy produkt, który umożliwi Państwu utrzymanie i rozwój oprogramowania przez wiele lat. Będzie to połączenie najlepszych cech systemów 2Tier ale pozbawiony problemów programów używanych poprzez przeglądarki internetowe.

...

         Oferta THSoft obejmuje, oprócz usług tworzenia oprogramowania, także usługi zarządzania/serwisowania sprzętu oraz systemów IT na zasadzie outsourcingu.

Usługi z zakresu obsługi sprzętu komputerowego obejmują między innymi:
instalacja stacji roboczych oraz systemów serwerowych (Linux oraz Windows),
instalacja oprogramowania systemowego oraz użytkowego,
zabezpieczenie komputerów (oprogramowanie antywirusowe, firewall itp),
konfiguracja serwerów plików, maili, http, ftp itp.
konfiguracja oraz zarządzanie kontami użytkowników (w tym Active Directory),
ochrona danych, konfiguracja bezpieczeństwa serwerów,
naprawa istniejących systemów operacyjnych,
archiwizacja newralgicznych danych ,
odzyskiwanie utraconych danych z dysku oraz trwałe usuwanie danych z dysku

...

         Pomożemy Państwu wybrać najbardziej odpowiednie wyposażenie w sprzęt komputerowy. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi który komputer będzie najlepszy w konkretnym przypadku, który serwer spełni wszystkie oczekiwania oraz czy switch X poradzi sobie z tak dużą ilością obsługiwanych komputerów. Można oczywiście wszystko kupić z nadmiarem, można wydać znaczną ilość pieniędzy, tylko powstaje podstawowe pytanie: po co wydawać pieniądze tam gdzie nie ma takiej potrzeby ?

         Nasze  doświadczenie  pomoże  Państwu  w   wybraniu   optymalnego   sprzętu,  zarówno biurowego jak i serwerowego. Oferujemy komputery klasy PC, laptopy, serwery, switche, streamery. Pomożemy wybrać firmę która położy kable sieci komputerowej sieci lokalnej, wspołpracujemy przy wyborze bezpiecznego dostawcy sieci rozległej WAN, zarówno w technologiach tradycyjnych, światłowodowych jak i radiowych.

Doradzimy:
jaki sprzęt najlepiej kupić do biura
jaki komputer nadaje się na bezpieczny serwer
czy wykupić usługi serwerowe czy może lepiej zainstalować serwer u siebie
ile kosztuje bezpieczeństwo Państwa danych
czy położyć nowe kable sieci komputerowej czy może zakupić sprzęt bezprzewodowy
czy są tańsze rozwiązania archiwizacji danych niż zakup bibliotek taśmowych

...

         Dzieki współpracy z firmą Studio BOZON możemy teraz zaoferować także usługi z zakresu grafiki komputerowej oraz stron internetowych:

projektowanie oraz wykonanie firmowych stron internetowych w techn. FLASH
banery reklamowe
najwyższej jakości grafika 2D i 3D, wizualizacje, produkcja telewizyjna
projektowanie graficzne
Wszystko w najwyższej jakości po rozsądnej cenie.