Wzbogaciliśmy system o kolejne udogodnienia. Są to między innymi automatyczne czytanie arkusza odpowiedzi oraz głosowe czytanie wyników testu przy kontroli poprawności wprowadzania arkuszy.

    Współautorem       systemu      jest doktor Marek Kubiszewski z Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Zobacz co o nas sądzą : 1 2 3

Warunki współpracy oraz cennik

Do pobrania:

Pełny pakiet instalacyjny
Instrukcja obsługi
Ulotka reklamowa

Pełny pakiet instalacyjny zawiera wszystkie pliki wersji demonstracyjnej. Pakiet należy skopiować na dysk lokalny, rozpakować i uruchomić plik Setup.exe

         Program powstał na zamówienie Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest stosowany zarówno w samym procesie dydaktycznym jak i podczas przeprowadzania egzaminów testowych.

Podstawową funkcją programu jest masowe tworzenie, przeprowadzanie oraz sprawdzanie testów egzaminacyjnych

 

 

 

Przykładowo czas sprawdzania wyników testów (czytania kart odpowiedzi) w ilości 200 sztuk w zastosowaniem skanera z automatycznym podajnikiem trwa 30 minut !!!

         Na podstawie bazy pytań, program umożliwia wygenerowanie egzaminów testowych w wielu wariantach, z losowym rozkładem pytań w każdym zestawie. Po przeprowadzeniu egzaminu, program umożliwia wprowadzenie wyników do bazy (z mocnym systemem kontroli poprawności) zarówno w trybie ręcznego wprowadzania wyników jak i automatycznego czytania kart odpowiedzi (nie ma potrzeby stosowania kosztownych dedykowanych kart). Po wprowadzeniu odpowiedzi egzaminator ustala skalę ocen i drukuje wyniki egzaminów. Program zawiera wiele statystyk przydatnych do kontroli i sprawdzania jakości pytań testowych (rozkład poprawnych odpowiedzi, statystyki użycia itp).

...

         W skład systemu wchodzą, poza programem głównym wraz z bazą danych, także edytor umożliwiający wykonywanie podstawowych operacji na komputerze nie podłączonym do sieci (np. w domu) oraz edytor egzaminu dla studenta -umożliwiający przeprowadzenie egzaminu na odległość.