Cennik systemu THeDokument odzwierciedla nasze praktyczne podejście do idei podpisu elektronicznego. Proponowane ceny zostały skalkulowane w taki sposób aby poniesione koszty zwróciły się w jak najkrótszym okresie czasu. W związku z tym, system THeDokument sprzedawany jest w dwóch wariantach:
     1. "Kup i Używaj"
     2. "Używaj i Kup"

Wariant "Używaj i Kup" skierowany jest do firm/instytucji które nie posiadają zbyt wielu stałych odbiorców swoich usług/towarów lub jescze sceptycznie podchodzą do idei podpisu elektronicznego. Zakup w tym wariancie oznacza bardzo niski, jednorazowy koszt licencji oraz comiesięczne opłaty zależne wyłącznie od ilości wysłanych eDokumentów. Takie rozwiązanie pozwala na sukcesywne wdrażanie podpisu elektronicznego bez ponoszenia zbędnych nakładów.

Wariant "Kup i Używaj" skierowany jest do firm/instytucji które mają już wielu stałych odbiorców, chcą jednorazowo zainwestować w system THeDokument i nie poniosić już więcej żadnych dodatkowych kosztów.

Cennik systemu THeDokument (PLN netto):

Wariant
Jednorazowa cena Licencji
Opłata za wysłany dokument
"Używaj i Kup"
3 100,00

0,80

"Kup i Używaj"
8 980,00
bez opłat

...

System THeDokument dostępny jest do pobrania na naszych stronach w wersji demonstracyjnej (możliwość wygenerowania maksymalnie trzech dokumentów). Zawarcie umowy z THSoft pozwala na wykorzystanie pełnych możliwości systemu. W przypadku wersji "Używaj i Kup" niezbędna jest zgoda Licencjobiorcy na miesięczne automatyczne wysyłanie z systemu raportów o ilości wygenerowanych dokumentów do systemu informatycznego THSoft.